Контакт-центр (057) 76-62-104
 
Контакт-центр (057) 76-62-104
07.05.2016 / 10:50
Як встановити лічильник газу
Економне та раціональне використання природного газу можливе лише за умови встановлення лічильника газу. Тут Ви знайдете всю необхідну інформацію про те, як встановити прилад обліку газу у Вашому домоволодінні
Перевірка технічного стану лічильника газу в лабораторії ПАТ "Харківгаз", 2014 рік Перевірка технічного стану лічильника газу в лабораторії ПАТ "Харківгаз", 2014 рік ФОТО: ПАТ "Харківгаз"

Консультації з питань встановлення газових лічильників можна отримати в Центрах обслуговування клієнтів ПАТ "Харківгаз", за місцем проживання.

Контакти служб підприємства можна подивитися тут.

Безкоштовне встановлення лічильника

Безкоштовне встановлення лічильників газу ПАТ «Харківгаз» проводить за встановленим графіком: у певний період лічильники встановлюються споживачам з певними видами газового обладнання.

Відповідно до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу", лічильниками газу повинні бути облаштовані домоволодіння користувачів послуг з газопостачання в такі терміни:

  • в разі використання газу для приготування їжі та підігріву води - до 1 січня 2016 року;
  • в разі використання газу для приготування їжі - до 1 січня 2023 року.

 

Якщо в зазначені терміни споживач не погодиться на установку безкоштовного лічильника, згідно Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» від 16.06.2011 р № 3533 - VI, постачання природного газу йому повинно бути припинено.

Встановлення лічильника за рахунок споживача

Процедура безкоштовного встановлення лічильника

Як підготувати приміщення

Які документи потрібно підписати

Експлуатація лічильника